
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6336C)
| SKU | MD6336C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 180mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6336C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 180mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $200.10
-65%$200.10
$70.03Description
| SKU | MD6336C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 180mm |
| Weight | 2.6 |











