
EBC - EBC MX/Enduro/ATV OE Replacement Brake Disc Contoured Profile (MD6330C)
| SKU | MD6330C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6330C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $244.72
-65%$244.72
$85.65Description
| SKU | MD6330C |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 2.6 |











