
EBC - EBC MX/Enduro/ATV Floating Disc Conversion (MD6294D)
| SKU | MD6294D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.45 |
| SKU | MD6294D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.45 |
Original: $478.61
-65%$478.61
$167.51Description
| SKU | MD6294D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.45 |











