
EBC - EBC MX/Enduro/ATV Floating Disc Conversion (MD6270D)
| SKU | MD6270D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.81 |
| SKU | MD6270D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.81 |
Original: $438.05
-65%$438.05
$153.32Description
| SKU | MD6270D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.81 |











