
EBC - EBC MX/Enduro/ATV Floating Disc Conversion (MD6247D)
| SKU | MD6247D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.35 |
| SKU | MD6247D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.35 |
Description
| SKU | MD6247D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 1.35 |











