
EBC - EBC MX/Enduro/ATV Floating Disc Conversion (MD6235D)
| SKU | MD6235D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 1.6 |
| SKU | MD6235D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 1.6 |
Original: $355.58
-65%$355.58
$124.45Description
| SKU | MD6235D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 1.6 |











