
EBC - EBC MX/Enduro/ATV Floating Disc Conversion (MD6226D)
| SKU | MD6226D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.9 |
| SKU | MD6226D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.9 |
Original: $446.17
-65%$446.17
$156.16Description
| SKU | MD6226D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 1.9 |











