
EBC - EBC MX/Enduro/Atv Floating Disc Conversion (MD6209D)
| SKU | MD6209D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6209D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD6209D |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











