
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD840)
| SKU | MD840 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |
| SKU | MD840 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |
Original: $228.49
-65%$228.49
$79.97Description
| SKU | MD840 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 0 |











