
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD814)
| SKU | MD814 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD814 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $167.65
-65%$167.65
$58.68Description
| SKU | MD814 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 220mm |
| Weight | 2.6 |











