
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD810)
| SKU | MD810 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD810 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $178.47
-65%$178.47
$62.46Description
| SKU | MD810 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |











