
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD809)
| SKU | MD809 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD809 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $220.38
-65%$220.38
$77.13Description
| SKU | MD809 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











