
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD732)
| SKU | MD732 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 198mm |
| Weight | 1.8 |
| SKU | MD732 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 198mm |
| Weight | 1.8 |
Description
| SKU | MD732 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 3 |
| Diameter | 198mm |
| Weight | 1.8 |











