
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD698LS)
| SKU | MD698LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD698LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $197.39
-65%$197.39
$69.09Description
| SKU | MD698LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











