
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD672LS)
| SKU | MD672LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD672LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $181.17
-65%$181.17
$63.41Description
| SKU | MD672LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |











