
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD671)
| SKU | MD671 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 0 |
| SKU | MD671 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 0 |
Original: $220.38
-65%$220.38
$77.13Description
| SKU | MD671 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 265mm |
| Weight | 0 |











