
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD670)
| SKU | MD670 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD670 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $289.33
-65%$289.33
$101.27Description
| SKU | MD670 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 9 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |











