
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD663)
| SKU | MD663 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD663 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $221.73
-65%$221.73
$77.61Description
| SKU | MD663 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |











