
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD653)
| SKU | MD653 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 0 |
| SKU | MD653 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 0 |
Original: $236.60
-65%$236.60
$82.81Description
| SKU | MD653 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 0 |











