
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD652)
| SKU | MD652 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD652 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $262.29
-65%$262.29
$91.80Description
| SKU | MD652 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 305mm |
| Weight | 2.6 |











