
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD650)
| SKU | MD650 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD650 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $239.31
-65%$239.31
$83.76Description
| SKU | MD650 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











