
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD649)
| SKU | MD649 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | S+FConversion |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD649 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | S+FConversion |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $248.77
-65%$248.77
$87.07Description
| SKU | MD649 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | S+FConversion |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 310mm |
| Weight | 2.6 |











