
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD642LS)
| SKU | MD642LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD642LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $252.83
-65%$252.83
$88.49Description
| SKU | MD642LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 320mm |
| Weight | 2.6 |











