
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD641)
| SKU | MD641 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD641 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $202.80
-65%$202.80
$70.98Description
| SKU | MD641 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 255mm |
| Weight | 2.6 |











