
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD625LS)
| SKU | MD625LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10(5PAIRS) |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD625LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10(5PAIRS) |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $214.97
-65%$214.97
$75.24Description
| SKU | MD625LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 10(5PAIRS) |
| Diameter | 290mm |
| Weight | 2.6 |











