
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD517)
| SKU | MD517 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD517 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $319.08
-65%$319.08
$111.68Description
| SKU | MD517 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











