
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD514RS)
| SKU | MD514RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 292mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD514RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 292mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $256.88
-65%$256.88
$89.91Description
| SKU | MD514RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 292mm |
| Weight | 2.6 |











