
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD511)
| SKU | MD511 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0 |
| SKU | MD511 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0 |
Original: $189.28
-65%$189.28
$66.25Description
| SKU | MD511 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 0 |











