
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD2085LS)
| SKU | MD2085LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2085LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $174.41
-65%$174.41
$61.04Description
| SKU | MD2085LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 267mm |
| Weight | 2.6 |











