
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD2076)
| SKU | MD2076 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2076 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $232.55
-65%$232.55
$81.39Description
| SKU | MD2076 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |











