
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD2067)
| SKU | MD2067 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2067 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $223.08
-65%$223.08
$78.08Description
| SKU | MD2067 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 280mm |
| Weight | 2.6 |











