
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD2022LS)
| SKU | MD2022LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD2022LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $411.01
-65%$411.01
$143.85Description
| SKU | MD2022LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 282mm |
| Weight | 2.6 |











