
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1148)
| SKU | MD1148 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1148 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $324.48
-65%$324.48
$113.57Description
| SKU | MD1148 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |











