
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1126)
| SKU | MD1126 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1126 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $204.15
-65%$204.15
$71.45Description
| SKU | MD1126 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 296mm |
| Weight | 2.6 |











