✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1084LS)
| SKU | MD1084LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1084LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
$62.94
Original: $179.82
-65%EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1084LS)—
$179.82
$62.94Description
| SKU | MD1084LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |











