
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1059LS)
| SKU | MD1059LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1059LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $251.48
-65%$251.48
$88.02Description
| SKU | MD1059LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 316mm |
| Weight | 2.6 |











