✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1041LS)
| SKU | MD1041LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 8 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1041LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 8 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
$76.18
Original: $217.67
-65%EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1041LS)—
$217.67
$76.18Description
| SKU | MD1041LS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 8 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |











