
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1040RS)
| SKU | MD1040RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1040RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $216.32
-65%$216.32
$75.71Description
| SKU | MD1040RS |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |











