✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1025)
| SKU | MD1025 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1025 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |
$80.44
Original: $229.84
-65%EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1025)—
$229.84
$80.44Description
| SKU | MD1025 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 276mm |
| Weight | 2.6 |











