
EBC - EBC HPSR Solid Disc (MD1020)
| SKU | MD1020 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD1020 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $185.23
-65%$185.23
$64.83Description
| SKU | MD1020 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 240mm |
| Weight | 2.6 |











