
EBC - EBC Brake Disc With Universal Rotor (MD534)
| SKU | MD534 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD534 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD534 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 298mm |
| Weight | 2.6 |











