
EBC - EBC Brake Disc With Universal Rotor (MD521)
| SKU | MD521 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD521 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $478.61
-65%$478.61
$167.51Description
| SKU | MD521 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











