
EBC - EBC Brake Disc With Universal Rotor (MD518)
| SKU | MD518 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.8 |
| SKU | MD518 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.8 |
Original: $442.11
-65%$442.11
$154.74Description
| SKU | MD518 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 1.8 |











