
EBC - EBC Brake Disc (MD538)
| SKU | MD538 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 271mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD538 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 271mm |
| Weight | 2.6 |
Description
| SKU | MD538 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 4 |
| Diameter | 271mm |
| Weight | 2.6 |











