
EBC - EBC Billet steel Floating Disc (MD835)
| SKU | MD835 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD835 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $348.82
-65%$348.82
$122.09Description
| SKU | MD835 |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 5 |
| Diameter | 300mm |
| Weight | 2.6 |











