
EBC - Cx Pattern Discs (MD6389CX)
| SKU | MD6389CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
| SKU | MD6389CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |
Original: $158.19
-65%$158.19
$55.37Description
| SKU | MD6389CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Solid |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 260mm |
| Weight | 2.6 |











