
EBC - Cx Pattern Discs (MD6388CX)
| SKU | MD6388CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1 |
| SKU | MD6388CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1 |
Original: $263.64
-65%$263.64
$92.27Description
| SKU | MD6388CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 270mm |
| Weight | 1 |











