
EBC - CX Pattern Discs (MD6356CX)
| SKU | MD6356CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.62 |
| SKU | MD6356CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.62 |
Original: $283.92
-65%$283.92
$99.37Description
| SKU | MD6356CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.62 |











