✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

EBC - CX Pattern Discs (MD6330CX)
| SKU | MD6330CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.76 |
| SKU | MD6330CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.76 |
$86.12
Original: $246.07
-65%EBC - CX Pattern Discs (MD6330CX)—
$246.07
$86.12Description
| SKU | MD6330CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.76 |











