
EBC - CX Pattern Discs (MD6264CX)
| SKU | MD6264CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.64 |
| SKU | MD6264CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.64 |
Original: $266.35
-65%$266.35
$93.22Description
| SKU | MD6264CX |
| Item Type | Rotor |
| Pad A Diameter | x x mm |
| Pad B Diameter | x x mm |
| Style | Floating |
| Number of Bobbins/Bolts | 6 |
| Diameter | 250mm |
| Weight | 0.64 |











